KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9888235
nr 988 8235
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Olle Hanspers (f. 1923), bro, signerad, motivet: 16x26
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:49:37
12/10 18:47:44
100 kr
19/10 18:39:36
19 okt